Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace spinale/rahianestezie standard Quincke ( anestezie spinala ) 18G 19G 20G 22G 23G 24G 25G 26G 27

Număr anunț
DA22665886
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124 RON
Valoare atribuită
124 RON
Data publicării
25.03.2019 10:23
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124 RON

din 124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.