Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Canula/canule Yankauer cu tub aspiratie/Set aspiratie chirurgicala
- Număr anunț
- DA22664381
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,50 RON
- Valoare atribuită
- 209,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 09:20
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,50 RON
din 209,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro