Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie balastru rau, asternere si reprofilare
- Număr anunț
- DA22663130
- Autoritate contractantă
- Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
- Furnizor / câștigător
- COSAND GROUP SRL (CUI 23164436)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.200 RON
- Valoare finală
- 100.300 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 07:26
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.