Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de scanare si indexare a dosarelor de acte din cadrul OCPI Tulcea

Număr anunț
CN1011787
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
ENTERPRISE SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 38186750)
Cod CPV
79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.504 RON
Valoare atribuită
1.234.791,35 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
04.06.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1033922
Termen limită
08.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 106-259131
Documentație de atribuire
DF1050263

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1
KARDINAL PLUS CUI 38086611
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Sistec Next Docs CUI RO24758585
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.234.791,35 RON

din 1.260.504 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 25.712,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.