Atribuită
Anunț de participare
Achiziţionarea de carburanti (benzina si motorina) pe baza de Bonuri Valorice de Carburant auto
- Număr anunț
- SCN1042186
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- COPROT S.R.L. (CUI 62461)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189.495,78 RON
- Valoare atribuită
- 192.017,48 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 10:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1017837
- Termen limită
- 08.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046775
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046775.pdf
- FORMULARE Propunere financiara.odt.p7s
- modele_formulare _documente_.docx.p7s
- Proiect_Contract furnizare_combustibil_final.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Valoare atribuită
192.017,48 RON
din 189.495,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro