Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie alimente saptamana 25.03.2019-29.03.2019

Număr anunț
DA22664551
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429,41 RON
Valoare atribuită
2.429,41 RON
Data publicării
25.03.2019 09:28
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.429,41 RON

din 2.429,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.