Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE .LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
DA22645334
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI RO6413715)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,23 RON
Valoare atribuită
225,23 RON
Data publicării
21.03.2019 07:58
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,23 RON

din 225,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.