Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier scolar (Rev.2)

Număr anunț
DA22668861
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU (CUI 23025934)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.637 RON
Valoare atribuită
15.637 RON
Data publicării
25.03.2019 12:14
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.637 RON

din 15.637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.