Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA NG INST 48.3MM 6/4X2.9MM

Număr anunț
DA22663387
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,08 RON
Valoare atribuită
48,08 RON
Data publicării
25.03.2019 08:21
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,08 RON

din 48,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.