Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA22657819
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
Furnizor / câștigător
SEVERINO BED RUCAR S.R.L. (CUI 11078013)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
22.03.2019 10:37
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.