Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manson cauciuc striat pt.etansare
- Număr anunț
- DA22671278
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- NICOTEX SRL (CUI RO6298829)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 13:53
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro