Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse birotica, accesorii computere, consumabile imprimanta
- Număr anunț
- DA22669645
- Autoritate contractantă
- COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,76 RON
- Valoare atribuită
- 201,76 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:47
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,76 RON
din 201,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro