Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hârtie A4 si agrafe
- Număr anunț
- DA22669073
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,85 RON
- Valoare atribuită
- 839,85 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:22
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
839,85 RON
din 839,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro