Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere de aer pentru Venieri VF 7,63B si Komatsu WB93S-5E0

Număr anunț
DA22665219
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,13 RON
Valoare atribuită
1.336,13 RON
Data publicării
25.03.2019 09:56
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,13 RON

din 1.336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.