Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE CONDICA PREZENTA
- Număr anunț
- DA22670376
- Autoritate contractantă
- SCOALA PRIMARA CAROL I (CUI 36489774)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 13:16
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro