Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIT PLACUTE FRANA SPATE JEEP GRAND CHEROKEE
- Număr anunț
- DA22669832
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,47 RON
- Valoare atribuită
- 358,47 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:54
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,47 RON
din 358,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro