Ofertă acceptată Cumpărare directă

FACTURIER A5 PERSONALIZAT

Număr anunț
DA22668120
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUZAU (CUI 12337310)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,50 RON
Valoare atribuită
80,50 RON
Data publicării
25.03.2019 11:47
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,50 RON

din 80,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.