Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina euro 5

Număr anunț
DA22666662
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI RO8925703)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750 RON
Valoare atribuită
4.750 RON
Data publicării
25.03.2019 10:50
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750 RON

din 4.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.