- Număr anunț
- DA22664642
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,04 RON
- Valoare atribuită
- 131,04 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 09:33
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,04 RON
din 131,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro