Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sano X Powder Lemon 600g - Praf de curatat cu inalbitor

Număr anunț
DA22670613
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN (CUI 4941455)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,65 RON
Valoare atribuită
76,65 RON
Data publicării
25.03.2019 13:26
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,65 RON

din 76,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.