Ofertă acceptată Cumpărare directă

Erbicide + Insecticide

Număr anunț
DA22670291
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
ECOPROTPLANT SRL (CUI RO16981658)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,97 RON
Valoare atribuită
155,97 RON
Data publicării
25.03.2019 13:13
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,97 RON

din 155,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.