Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azotat de argint (Nitrat de Argint) continut minim 99.5%

Număr anunț
DA22668034
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
Cod CPV
24313400-5 · Nitrati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
25.03.2019 11:44
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.