Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti DGASPC Mures
- Număr anunț
- DA22667882
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- AKSD ROMANIA SRL (CUI RO13033778)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410 RON
- Valoare atribuită
- 410 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 11:37
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410 RON
din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro