Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet piese auto pentru UM01784 Campulung luna Martie

Număr anunț
DA22665647
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
42124100-5 · Piese pentru masini sau motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
25.03.2019 10:12
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.