Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pt.curatenie

Număr anunț
DA22665193
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Valcea (CUI 24716199)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,68 RON
Valoare atribuită
628,68 RON
Data publicării
25.03.2019 09:55
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,68 RON

din 628,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.