Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gel Ultrasunet IPL in flacon dispenser 1000ml
- Număr anunț
- DA22661391
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,60 RON
- Valoare atribuită
- 153,60 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 13:35
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153,60 RON
din 153,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro