Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale reparatii LOT1,3,4,5,15,16 si 17

Număr anunț
DA22669904
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44830000-7 · Masticuri, filere, chituri si diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443 RON
Valoare atribuită
443 RON
Data publicării
25.03.2019 12:57
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443 RON

din 443 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.