Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru Hepa dezumidificatoare WOODS DS,Dezumidificator si purificator Woods DS15F Canada 6 Ani Garan

Număr anunț
DA22669802
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340,34 RON
Valoare atribuită
2.340,34 RON
Data publicării
25.03.2019 12:53
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340,34 RON

din 2.340,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.