Ofertă acceptată Cumpărare directă

Afis A2 cu design inclus

Număr anunț
DA22668413
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovara Culturii Traditionale Harghita (CUI 19217400)
Furnizor / câștigător
s.c. DTP Studio s.r.l. (CUI RO13131717)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
540 RON
Data publicării
25.03.2019 11:57
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.