Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii/amenajari la sectia de pediatrie a Spitalului Orasenes Pucioasa

Număr anunț
DA22668392
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
NID SERVICE SRL (CUI 15256580)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.986,31 RON
Valoare atribuită
199.986,31 RON
Data publicării
25.03.2019 11:57
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199.986,31 RON

din 199.986,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.