Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Montare Aer Conditionat + Materiale
- Număr anunț
- DA22660042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- ECO FRIO BBS S.R.L. (CUI 34843114)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745 RON
- Valoare atribuită
- 1.745 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 12:20
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.745 RON
din 1.745 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro