Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
trusa sanitara
- Număr anunț
- DA22647588
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
- Furnizor / câștigător
- NELCAR IMPEX SRL (CUI RO6684226)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,10 RON
- Valoare finală
- 336,10 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:14
- Data finalizării
- 25.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.