Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER XEROX WORKCENTRE 5222 NEGRU ORIGINAL

Număr anunț
DA22665462
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE (CUI 29297350)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI RO28124084)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare atribuită
310 RON
Data publicării
25.03.2019 10:05
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310 RON

din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.