Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ASUS X542UA-DM788R with processor Intel® Core™ i5-8250U pana la 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6
- Număr anunț
- DA22671633
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,66 RON
- Valoare atribuită
- 5.210,06 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 14:09
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.210,06 RON
din 4.201,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro