Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS 700VA -2 buc, DDR4 4GB -10 buc,, DDR3 4GB -4 buc,
- Număr anunț
- DA22670289
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.338,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.338,34 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 13:13
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.338,34 RON
din 2.338,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro