Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPAPE DE SIGURZNTA VERIFICARE REGLARE SI ELIBERARE DECLARATIE DE CONFORMITATE
- Număr anunț
- DA22669967
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Ana Aslan (CUI 4343125)
- Furnizor / câștigător
- CERVES SRL (CUI RO27471760)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:59
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro