Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii SSM Evaluare risc

Număr anunț
DA22646256
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 (CUI 29034729)
Furnizor / câștigător
PREVCONS SRL (CUI 23530073)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.500 RON
Data publicării
21.03.2019 09:08
Data finalizării
25.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.