Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXKETOPROFEN ROMPHARM 50mg/2ml SOL. INJ. / CONC. PT. SOL. PERF. / DEXKETOPROFENUM
- Număr anunț
- DA22668423
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85,70 RON
- Valoare atribuită
- 85,70 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 11:58
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85,70 RON
din 85,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro