Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE

Număr anunț
DA22667103
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.201 RON
Valoare atribuită
2.201 RON
Data publicării
25.03.2019 11:07
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.201 RON

din 2.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.