Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTARE BROASCA

Număr anunț
DA22663766
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA AL MUNICIPIULUI ODORHEIU-SECUIESC (CUI 31134355)
Furnizor / câștigător
MAKING IMPEX SRL (CUI RO15214428)
Cod CPV
44523200-4 · Montaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165 RON
Valoare atribuită
1.165 RON
Data publicării
25.03.2019 08:50
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165 RON

din 1.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.