Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Desktop Vostro 3268 SFF cu procesor Intel® Core™ i3-7100U 3.90 GHz, Kaby Lake, 8GB, 500GB,

Număr anunț
DA22672005
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,15 RON
Valoare atribuită
10.504,15 RON
Data publicării
25.03.2019 14:26
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,15 RON

din 10.504,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.