Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIPAQUE 300mg I/ml 10FL X 50ML
- Număr anunț
- DA22666580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,95 RON
- Valoare atribuită
- 363,95 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 10:47
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363,95 RON
din 363,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro