Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml (FUROSEMIDUM)-6387
- Număr anunț
- DA22639417
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 455 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 11:33
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro