Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAMPON AUTO LA 25L
- Număr anunț
- DA22669877
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,31 RON
- Valoare atribuită
- 356,31 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:56
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356,31 RON
din 356,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro