Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 Drona
- Număr anunț
- DA22666492
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 34741500-8 · Aparate de antrenament de zbor la sol (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.470,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.470,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 10:43
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.470,50 RON
din 6.470,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro