Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie 2 anvelope 12,5/80-18 cu montaj inclus

Număr anunț
DA22650527
Autoritate contractantă
Comuna Suatu (primariasuatu,suatu nr685,jud.cluj) (CUI 5303080)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655,56 RON
Valoare finală
1.655,56 RON
Data publicării
21.03.2019 12:33
Data finalizării
25.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.