Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU USCATOR ORIGINE IVECO STRALIS/2006

Număr anunț
DA22660866
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,20 RON
Valoare atribuită
280,20 RON
Data publicării
22.03.2019 13:05
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,20 RON

din 280,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.