Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conditioner Forte

Număr anunț
DA22665176
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,30 RON
Valoare atribuită
416,30 RON
Data publicării
25.03.2019 09:54
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,30 RON

din 416,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.