Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,9% sub estimat
Aleze / Cearceaf incontinenta / Paturele absorbante incontinenta impermeabile 90x180cm
- Număr anunț
- DA22668206
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648 RON
- Valoare atribuită
- 538,65 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2019 11:50
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
538,65 RON
din 648 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 109,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.