Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si tubulaturi de inox
- Număr anunț
- DA22668574
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- CONF TUB INOX SRL (CUI RO14736709)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.986 RON
- Valoare atribuită
- 2.986 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:04
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.986 RON
din 2.986 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro